MENU

Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Norasidah binti Jamil Puan Norashidah binti Jamil Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norashidah@mdks.gov.my
Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 syiratul@mdks.gov.my
Khairun Nisa' binti Abdul Rahim Puan Khairun Nisa' binti Abdul Rahim Pembantu Setiausaha Pejabat (N19) 03-3289 1439 khairunnisa@mdks.gov.my
Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Cik Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-3289 1439 qawiem@mdks.gov.my
Cik Intan Syahirah binti Abdul Hamed Pembantu Tadbir (P/O)(N19) 03-32891439 intan@mdks.gov.my
Cik Siti Khatijah binti Hamzah Pembantu Tadbir (P/O)(N19) 03-32891439 khatijah@mdks.gov.my
Ahmad Zukhairi bin Hamsan Pembantu Tadbir (P/O)(N19) 03-32891439 zukhairi@mdks.gov.my
Puan Norhanisa binti Muhamad Baderus Puan Norhanisa binti Muhamad Baderus Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norhanisa@mdks.gov.my
Puan Nor Azalinah binti Mohamed Puan Nor Azalinah binti Mohamed Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norazalinah@mdks.gov.my
Unit Integriti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Azura binti Ayoub Puan Azura binti Ayoub Penolong Pegawai Integriti (N29) 03-32891439 azura@mdks.gov.my
Last Updated: Thursday, 22 October 2020 - 5:51pm