MENU

Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Setiausaha (N48) 0332891439 0332891101 azmandahlan@mdks.gov.my
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Norhamiza binti Abdul Rahim Puan Norhamiza binti Abdul Rahim Pembantu Operasi (N11) 03-3289 1439
Jabatan Pelesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N22) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Sabariah binti Hassim Puan Sabariah binti Hassim Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 sabariah@mdks.gov.my
Muhammad Aiman bin Mohd Azly Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 aiman@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Cik Siti Khatijah binti Hamzah Pembantu Tadbir (P/O)(N19) 03-32891439 khatijah@mdks.gov.my
Encik Zuhairi Bin Hamzon Pembantu Tadbir P/O (N19)
Ahmad Zukhairi bin Hamsan Pembantu Tadbir (P/O)(N19) 03-32891439 zukhairi@mdks.gov.my
Jabatan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Nurul Ashikin binti Salim Puan Nurul Ashikin binti Salim Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 ashikin@mdks.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 4 March 2021 - 10:12am